Auto inzerce v Moravskoslezském kraji - Ostrava.Auto-Svět.cz

 
 

 

 

Auta v regionech

::  Celá ČR

::  Praha

::  Střední Čechy

::  Jižní Čechy

::  Plzeň

::  Karlovy Vary

::  Ústí n. Labem

::  Liberec

::  Hradec Králové

::  Pardubice

::  Vysočina

::  Jižní Morava

::  Olomouc

::  Zlín

::  Ostrava  ::

Zasílání novinek

Doporučujeme

Potřebujete půjčit automobil na několik dní? Autopůjčovna Praha JJ Rent Car nabízí moderní vozy za skvělé ceny!

Kvalitní ojetá nákladní auta, přívěsy a tahače na prodej. Výběr ze značek Scania, Iveco a dalších.

Půjčovna kabrioletů Hradec Králové a Pardubice

Získejte nejlevnější povinné ručení 2015 od ePojisteni.cz

Získejte nejlevněji povinné ručení na vaše auto! Při sjednání online získáte od ČSOB Pojišťťovny 10% slevu.

PSČ měst a obcí

Reklama

 

Vyhledávání

Na těchto stránkách připravujeme ke spuštění inzertní auto server - AUTO-SVĚT.cz, na kterém bude možno vyhledávat automobily z celé České republiky. Předpokládané spuštění tohoto auto serveru je plánováno v průběhu roku 2012.

.

Značka: 

Rok:

  - 

Palivo:

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Model:

Cena:

  - 

Kraj:

Auto zpravodaj

         
 

Díky povinnému ručení nehradíme škody z vlastní kapsy

20.12.2015 - Mnoha lidem se dnes doslova nechce uzavírat povinné ručení auta. Je to z toho důvodu, že si myslí, že je daná pojistka k ničemu. Opak je ale pravdou, jelikož se jedná o poměrně zajímavou ochranu. Dodat musíme, že je u nás dokonce i povinná. Co Však nařízeno není, to je volba konkrétní pojišťovny, u které prozkoumáme ceník povinného ručení a následně pojištění uzavřeme. A aby to bylo co možná nejjednodušší, je k dispozici web Proovnej24.cz.

více zde

         
 

Honda finance

24.01.2014 - Jakkoli úžasné může nové auto být, s ještě lepší reklamou, prodej aut často stojí a padá na otázce peněz. Koupě nového auta není každodenní záležitostí a proto je důležité kromě technické stránky zvážit i tu finanční. Představte si situaci, že stojíte u svého dealera Honda a prohlížíte si nádherný vůz o kterém v duchu víte, že je ten pravý, ale váháte, protože nechcete zatížit svůj rozpočet výraznými výdaji. V tom případě už dále váhat nemusíte. Zůstaňte věrni své značce a zvolte si financování, které vám bude vyhovovat. Přejděte na značkové financování Honda Finance a budete spokojeni vy i vaše peněženka.

více zde

         
 

Pneumatiky vybírejte podle kvality

31.10.2013 - Plánujete na zimní sezonu nakoupit nové zimní pneumatiky? Potom byste se měli zaměřit hlavně na kvalitu, jelikož ta je na silnicích pokrytých sněhem nebo ledem velmi důležitá, a kvalitní pneumatika tak váš vůz udrží v tom správném směru. Při výběru vám jistě skvěle pomohou testy zimních pneu 2013, které jsou zaměřené právě na pneumatiky, které jsou na trhu k dostání pro letošní zimní sezonu.

více zde

         
 

Jak koupit ojetá SUV ?

25.10.2013 - Možná si řeknete, že velké terénní vozy nejsou vhodným typem auta na české cesty. No terénní auta, a zejména jejich silniční deriváty SUV se v Čechách těší velké oblibě. Jejich počet na našich silnicích se za poslední roky výrazně vzrostl a už dávno nejsou jen výsadou lesníků a terénních pracovníků. Kompaktní SUV jsou svými jízdními vlastnostmi vhodnější pro jízdu po asfaltu, ale díky pohonu všech kol zvládnou i průjezd těžším terénem.

více zde

         
 

Top1DRIVE

18.7.2013 - Určitě se vám to už taky stalo. Sedíte s přáteli na příjemné večeři, kam jste ale přijeli autem, protože tak se přece do práce obvykle dopravujete. Zábava se nečekaně rozjíždí a vy musíte odmítat jednu výzvu za druhou, abyste se připojili a dali si drink. . Jste přeci autem! V hlavě se vám promítne několik možností – přespat u některého z nedojíždějících přátel nebo si vzít taxi?


více
zde

         
 

Povinné ručení vybírejte hlavně podle ceny

31.05.2012 - Povinné ručení je nezbytnou podmínkou pro provoz vozidla. Je to produkt ze zákona povinný, který řidiči nepřináší mnoho výhod. Zásadním parametrem pro výběr povinného ručení je cena. Nabídky povinného ručení jsou často velmi podobné, z pohledu pojistníka se liší jen kosmeticky.“, říká odborník ze serveru TopSrovnani.cz, který se specializuje na porovnání nabídek povinného ručení. 

více zde

         
 

Proč se vyplatí mít uzavřené povinné ručení?

16.08.2011 - Každý řidič musí mít uzavřené povinné ručení. Mnozí se kvůli tomu rozčilují, protože nechápou, proč je stát nutí mít uzavřenou pojistku na škodu, kterou svým autem způsobíte jiným. A to zvlášť tehdy, pokud ještě nikdy nikde nehodu nezpůsobili. Je proto dobré si připomenout, že mít uzavřené povinné ručení se vyplácí. A to nejen obětem dopravních nehod, ale i vám. Už jen proto, že další pojistky máte levnější.

více zde

         
 

Zákonné pojištění vozidel

18.03.2011 - Při provozu motorového vozidla na území ČR má řidič povinnost vozit s sebou potvrzení o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, jenž je povinen na výzvu policie předložit.

více zde

     

Reklama

 

Reklama

   

Hlavní nabídka

FORD ESCORT

FORD Pepa 1.8, diesel, rok výroby: 2005

KRÁSNÉ AUTO

HEZKÉ Auto 2.2, diesel, rok výroby: 2003

VW GOLF 5

WV Golf 4 - 1.8, benzín, rok výroby: 2005

   

VOLKS WAGEN

WV Jindra 4 - 1.4, benzín, rok výroby: 2001

VW GOLF 3

WV Golf 4 - 1.2, benzín, rok výroby: 1999

ŠKODA FELICIA

ŠKODA Felicia 1.2, benzín, rok výroby: 1998

::  © 2010  VS-NETCOM s.r.o.  ::

| Rekvalifikační kurzy | reality Ostrava |